Πρόγραμμα Αγώνων Volleyleague ΟΠΑΠ

Αρχική » Πρωτάθλημα » Πρόγραμμα Αγώνων Volleyleague ΟΠΑΠ

Πρόγραμμα αγώνων Volleyleague Πάμε Στοίχημα

2015-16

14/11/2015
18:00
Γυμναστήριο Λαμίας «Χαλκιοπούλειο»
Λαμία
0-3
Παναθηναϊκός
14/11/2015
18:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
Κηφισιά
3-1
Παναχαϊκή
14/11/2015
18:00
Γυμναστήριο Ορεστιάδας «Νίκος Σαμαράς»
Ορεστιάδα
0-3
Ηρακλής
14/11/2015
19:30
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
Φοίνικας Σύρου
3-2
Ολυμπιακός
15/11/2015
20:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
ΠΑΟΚ
3-2
Παμβοχαϊκός
16/11/2015
18:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
Άρης
3-2
Εθνικός Αλεξ.

2η αγωνιστική

31/10/2015
18:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
Άρης
3-0
Λαμία
31/10/2015
18:00
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
Παναθηναϊκός
1-3
ΠΑΟΚ
31/10/2015
18:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
Παμβοχαϊκός
3-2
Κηφισιά
31/10/2015
18:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
Ολυμπιακός
3-0
Ορεστιάδα
31/10/2015
18:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
Εθνικός Αλεξ.
3-0
Ηρακλής
02/11/2015
18:00
Γυμναστήριο Παναχαϊκής
Παναχαϊκή
0-3
Φοίνικας Σύρου

3η αγωνιστική

06/11/2015
18:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
Κηφισιά
3-1
Παναθηναϊκός
07/11/2015
18:00
Γυμναστήριο Ορεστιάδας «Νίκος Σαμαράς»
Ορεστιάδα
2-3
Παναχαϊκή
07/11/2015
18:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
Ηρακλής
0-3
Ολυμπιακός
07/11/2015
18:00
Γυμναστήριο Λαμίας «Χαλκιοπούλειο»
Λαμία
1-3
Εθνικός Αλεξ.
07/11/2015
20:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
ΠΑΟΚ
3-0
Άρης
08/11/2015
17:00
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
Φοίνικας Σύρου
3-1
Παμβοχαϊκός

4η αγωνιστική

21/11/2015
17:30
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
Εθνικός Αλεξ.
0-3
Ολυμπιακός
21/11/2015
18:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
Άρης
2-3
Κηφισιά
21/11/2015
18:00
Γυμναστήριο Λαμίας «Χαλκιοπούλειο»
Λαμία
0-3
ΠΑΟΚ
21/11/2015
18:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
Παμβοχαϊκός
3-0
Ορεστιάδα
21/11/2015
18:00
Γυμναστήριο Παναχαϊκής
Παναχαϊκή
3-1
Ηρακλής
22/11/2015
18:00
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
Παναθηναϊκός
3-2
Φοίνικας Σύρου

5η αγωνιστική

24/11/2015
19:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
ΠΑΟΚ
3-0
Εθνικός Αλεξ.
25/11/2015
16:00
Γυμναστήριο Ορεστιάδας «Νίκος Σαμαράς»
Ορεστιάδα
3-2
Παναθηναϊκός
25/11/2015
18:00
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
Φοίνικας Σύρου
3-0
Άρης
25/11/2015
18:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
Ηρακλής
1-3
Παμβοχαϊκός
25/11/2015
18:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
Ολυμπιακός
3-0
Παναχαϊκή
25/11/2015
19:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
Κηφισιά
3-0
Λαμία

6η αγωνιστική

28/11/2015
18:00
Γυμναστήριο Λαμίας «Χαλκιοπούλειο»
Λαμία
1-3
Φοίνικας Σύρου
28/11/2015
18:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
Παμβοχαϊκός
0-3
Ολυμπιακός
28/11/2015
18:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
Εθνικός Αλεξ.
3-2
Παναχαϊκή
29/11/2015
18:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
ΠΑΟΚ
1-3
Κηφισιά
29/11/2015
18:00
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
Παναθηναϊκός
3-0
Ηρακλής
29/11/2015
19:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
Άρης
1-3
Ορεστιάδα

7η αγωνιστική

05/12/2015
18:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
Ηρακλής
2-3
Άρης
05/12/2015
18:00
Γυμναστήριο Ορεστιάδας «Νίκος Σαμαράς»
Ορεστιάδα
3-1
Λαμία
05/12/2015
19:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
Κηφισιά
3-0
Εθνικός Αλεξ.
05/12/2015
19:30
Γυμναστήριο Παναχαϊκής
Παναχαϊκή
1-3
Παμβοχαϊκός
05/12/2015
21:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
Ολυμπιακός
3-0
Παναθηναϊκός
06/12/2015
18:00
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
Φοίνικας Σύρου
3-1
ΠΑΟΚ

8η αγωνιστική

09/12/2015
16:30
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
Άρης
2-3
Ολυμπιακός
09/12/2015
18:00
Γυμναστήριο Λαμίας «Χαλκιοπούλειο»
Λαμία
2-3
Ηρακλής
09/12/2015
19:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
Κηφισιά
3-1
Φοίνικας Σύρου
09/12/2015
19:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
Εθνικός Αλεξ.
0-3
Παμβοχαϊκός
10/12/2015
17:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
ΠΑΟΚ
3-0
Ορεστιάδα
10/12/2015
17:00
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
Παναθηναϊκός
3-0
Παναχαϊκή

9η αγωνιστική

12/12/2015
19:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
Ολυμπιακός
3-0
Λαμία
12/12/2015
20:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
Ηρακλής
0-3
ΠΑΟΚ
12/12/2015
20:00
Γυμναστήριο Ορεστιάδας «Νίκος Σαμαράς»
Ορεστιάδα
3-1
Κηφισιά
13/12/2015
17:00
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
Φοίνικας Σύρου
3-0
Εθνικός Αλεξ.
13/12/2015
18:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
Παμβοχαϊκός
2-3
Παναθηναϊκός
13/12/2015
19:00
Γυμναστήριο Παναχαϊκής
Παναχαϊκή
3-2
Άρης

10η αγωνιστική

19/12/2015
18:00
Γυμναστήριο Λαμίας «Χαλκιοπούλειο»
Λαμία
3-0
Παναχαϊκή
19/12/2015
18:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
ΠΑΟΚ
1-3
Ολυμπιακός
19/12/2015
18:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
Κηφισιά
3-0
Ηρακλής
19/12/2015
18:00
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
Φοίνικας Σύρου
3-1
Ορεστιάδα
19/12/2015
19:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
Άρης
3-2
Παμβοχαϊκός
20/12/2015
17:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
Εθνικός Αλεξ.
2-3
Παναθηναϊκός

11η αγωνιστική

22/12/2015
18:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
Παμβοχαϊκός
3-0
Λαμία
22/12/2015
18:00
Γυμναστήριο Παναχαϊκής
Παναχαϊκή
0-3
ΠΑΟΚ
22/12/2015
18:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
Ολυμπιακός
1-3
Κηφισιά
23/12/2015
17:00
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
Παναθηναϊκός
3-1
Άρης
23/12/2015
18:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
Ηρακλής
0-3
Φοίνικας Σύρου
23/12/2015
18:00
Γυμναστήριο Ορεστιάδας «Νίκος Σαμαράς»
Ορεστιάδα
2-3
Εθνικός Αλεξ.

12η αγωνιστική

13/01/2016
17:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
Ολυμπιακός
3-0
Φοίνικας Σύρου
13/01/2016
18:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
Ηρακλής
3-2
Ορεστιάδα
13/01/2016
19:00
Γυμναστήριο Παναχαϊκής
Παναχαϊκή
1-3
Κηφισιά
13/01/2016
19:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
Εθνικός Αλεξ.
3-0
Άρης
13/01/2016
19:30
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
Παναθηναϊκός
3-0
Λαμία
14/01/2016
18:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
Παμβοχαϊκός
3-1
ΠΑΟΚ

13η αγωνιστική

16/01/2016
17:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
Ηρακλής
2-3
Εθνικός Αλεξ.
16/01/2016
18:00
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
Φοίνικας Σύρου
3-0
Παναχαϊκή
16/01/2016
18:00
Γυμναστήριο Ορεστιάδας «Νίκος Σαμαράς»
Ορεστιάδα
0-3
Ολυμπιακός
16/01/2016
21:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
ΠΑΟΚ
3-0
Παναθηναϊκός
17/01/2016
18:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
Κηφισιά
3-0
Παμβοχαϊκός
18/01/2016
18:00
Γυμναστήριο Λαμίας «Χαλκιοπούλειο»
Λαμία
3-0
Άρης

14η αγωνιστική

23/01/2016
18:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
Παμβοχαϊκός
0-3
Φοίνικας Σύρου
23/01/2016
18:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
Ολυμπιακός
3-0
Ηρακλής
23/01/2016
18:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
Εθνικός Αλεξ.
3-1
Λαμία
23/01/2016
19:00
Γυμναστήριο Παναχαϊκής
Παναχαϊκή
3-1
Ορεστιάδα
23/01/2016
20:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
Άρης
1-3
ΠΑΟΚ
25/01/2016
17:30
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
Παναθηναϊκός
3-1
Κηφισιά

15η αγωνιστική

03/02/2016
16:00
Γυμναστήριο Ορεστιάδας «Νίκος Σαμαράς»
Ορεστιάδα
3-1
Παμβοχαϊκός
03/02/2016
18:00
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
Φοίνικας Σύρου
3-1
Παναθηναϊκός
03/02/2016
18:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
Ηρακλής
1-3
Παναχαϊκή
03/02/2016
18:30
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
Κηφισιά
3-0
Άρης
03/02/2016
21:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
Ολυμπιακός
3-0
Εθνικός Αλεξ.
04/02/2016
18:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
ΠΑΟΚ
3-0
Λαμία

16η αγωνιστική

06/02/2016
16:00
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
Παναθηναϊκός
3-0
Ορεστιάδα
06/02/2016
18:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
Παμβοχαϊκός
1-3
Ηρακλής
06/02/2016
18:00
Γυμναστήριο Παναχαϊκής
Παναχαϊκή
1-3
Ολυμπιακός
06/02/2016
19:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
Άρης
3-0
Φοίνικας Σύρου
07/02/2016
17:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
Εθνικός Αλεξ.
2-3
ΠΑΟΚ
07/02/2016
20:00
Γυμναστήριο Λαμίας «Χαλκιοπούλειο»
Λαμία
2-3
Κηφισιά

17η αγωνιστική

13/02/2016
17:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
Ολυμπιακός
3-0
Παμβοχαϊκός
13/02/2016
18:00
Γυμναστήριο Ορεστιάδας «Νίκος Σαμαράς»
Ορεστιάδα
3-0
Άρης
13/02/2016
19:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
Ηρακλής
3-0
Παναθηναϊκός
13/02/2016
20:00
Γυμναστήριο Παναχαϊκής
Παναχαϊκή
3-2
Εθνικός Αλεξ.
14/02/2016
16:30
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
Φοίνικας Σύρου
3-1
Λαμία
15/02/2016
18:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
Κηφισιά
2-3
ΠΑΟΚ

18η αγωνιστική

27/02/2016
18:00
Γυμναστήριο Λαμίας «Χαλκιοπούλειο»
Λαμία
2-3
Ορεστιάδα
27/02/2016
18:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
Παμβοχαϊκός
3-1
Παναχαϊκή
27/02/2016
19:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
Άρης
1-3
Ηρακλής
27/02/2016
21:00
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
Παναθηναϊκός
1-3
Ολυμπιακός
28/02/2016
17:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
Εθνικός Αλεξ.
0-3
Κηφισιά
29/02/2016
18:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
ΠΑΟΚ
0-3
Φοίνικας Σύρου

19η αγωνιστική

05/03/2016
17:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
Ολυμπιακός
3-0
Άρης
05/03/2016
18:00
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
Φοίνικας Σύρου
1-3
Κηφισιά
05/03/2016
18:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
Παμβοχαϊκός
2-3
Εθνικός Αλεξ.
05/03/2016
19:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
Ηρακλής
3-1
Λαμία
05/03/2016
19:00
Γυμναστήριο Παναχαϊκής
Παναχαϊκή
3-0
Παναθηναϊκός
07/03/2016
18:00
Γυμναστήριο Ορεστιάδας «Νίκος Σαμαράς»
Ορεστιάδα
0-3
ΠΑΟΚ

20η αγωνιστική

11/03/2016
20:00
Γυμναστήριο Λαμίας «Χαλκιοπούλειο»
Ολυμπιακός
3-0
Λαμία
12/03/2016
20:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
Εθνικός Αλεξ.
3-1
Φοίνικας Σύρου
13/03/2016
16:00
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
Παναθηναϊκός
3-1
Παμβοχαϊκός
13/03/2016
18:30
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
ΠΑΟΚ
3-2
Ηρακλής
13/03/2016
18:30
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
Κηφισιά
3-0
Ορεστιάδα
14/03/2016
18:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
Άρης
1-3
Παναχαϊκή

21η αγωνιστική

16/03/2016
18:00
Γυμναστήριο Ορεστιάδας «Νίκος Σαμαράς»
Ορεστιάδα
1-3
Φοίνικας Σύρου
19/03/2016
17:00
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
Παναθηναϊκός
3-2
Εθνικός Αλεξ.
19/03/2016
18:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
Παμβοχαϊκός
2-3
Άρης
19/03/2016
18:00
Γυμναστήριο Παναχαϊκής
Παναχαϊκή
3-0
Λαμία
19/03/2016
18:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
Ηρακλής
2-3
Κηφισιά
19/03/2016
21:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
Ολυμπιακός
3-0
ΠΑΟΚ

22η αγωνιστική

30/03/2016
18:00
 
Λαμία
0-3
Παμβοχαϊκός
01/04/2016
18:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
Άρης
1-3
Παναθηναϊκός
01/04/2016
18:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
ΠΑΟΚ
3-0
Παναχαϊκή
01/04/2016
18:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
Κηφισιά
2-3
Ολυμπιακός
01/04/2016
18:00
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
Φοίνικας Σύρου
3-2
Ηρακλής
01/04/2016
18:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
Εθνικός Αλεξ.
1-3
Ορεστιάδα

Go to top